Nový přírůstek do rodiny

05. 04. 2012 | † 25. 07. 2012 | kód autora: crt

Pokud jste si pod nadpisem stejně jako moje kamarádka na skypu představili, že jsem se třeba zbláznila a nosím pod srdíčkem tu holčičku po které toužím, tak vás zklamu. Jedná se totiž o rybičky a kuřátka.  Trávíme teď celé dny bez tatínka, protože jsme ho asi přestali bavit, ale my si vystačíme sami. Našla jsem v garáži v krabicích akvárko a jelikož kluci zrovna spali a já neměla co dělat, tak jsem ho umyla a už plánovala jestli tam bude plavat Nemo nebo nějaká modrá slečna. Rybičky jsem měla už na intru, ale jednou když jsem měnila vodu, tak jak jsem je tou síťkou přenášela z akvárka do sklenice, tak se mi zasekli v síťce a já jsem do nich trošku ťukla a od tý doby mi začali pomalu umírat  Hned jak se pak kluci vzbudili, tak jsme jeli pořídit rybky.

DSCN0180 

 

A teď kuřátka. Kuřátka jsou tady na přechodnou dobu. Ráno jsem šla ven pověsit prádlo a šla kolem paní co bydlí kousek od nás a říká mi, že máme před vchodem nějakou krabici, jestli o tom vím. Tak jsem se šla podívat a úplně jsem se to bála otevřít. Když jsem vzala tu krabici do ruky, zvířátka začala pískat.  kdybyste viděli jak jsem se lekla!! Srdce jsem měla úplně v krku.. Ještě jsem neviděla co tam je, hlavně že to pískalo.

kuře 

aaa

Vůbec mi nebylo jasný jak se vzali u nás před vchodem a pořád jsem si říkala, co já proboha budu dělat s kuřatama? Naposledy jsem je viděla u babičky a to jsem byli malinká. Volala jsem Olívii, protože její kamarádka má farmu, tak jestli je nechce nebo co mám dělat. Tak mi slíbila že se zeptá a zavolá mi zpátky. A volala. Prý si je ta kamarádka klidně vezme, ale že se staví až večer, že dřív nemůže. Abych je nakrmila a hlavně je nechala v teple. Úžasný  Takže já jsem se kromě aktivních dvojčat starala i o kuřata. Nechala jsem je v krabici a dala jsem je k topení. Bobíci nevěděli co dřív, jestli koukat na rybičky, ze kterých jsou úplně hotoví už od včerejška a nebo na kuřátka. Dala jsem jim tam vodu a pak jsem volala Olívii, ať se zeptá čím je mám jako nakrmit, že tady nemám žádný zrní a že mají stejně tak malý zobáčky že by snad nic nesnědli. A tak mi bylo jídlo odpuštěno. Hned po koupání se pro ně paní stavila a už je nemáme. 

Až dneska jsem se dozvěděla, že moje nejoblíbenější sestřenice už má týden doma mimčo. A já ho uvidím už brzo  Jelikož na nás tatínek docela kašle, kluci už ho neviděli pár dní a dědečkovi určitě chybíme, tak jedeme směr ČR. Ještě nevím přesně kdy, ale brzo. Do týdne, maximálně do dvou. Mě tohle strašně štve. Když chlapovi něco vadí, tak uteče. A co má dělat ženská, když jí přestane bavit starat se o celou domácnost, barák velkej jak kráva a do toho dvojčata? Může utéct? Ne nemůže.. A i kdybych mohla tak to neudělám, protože nejsem srab. A jestli máme nějakej problém, tak se nevyřeší tím že spolu nebudeme mluvit. Chodí do práce, vrací se pozdě odpoledne nebo večer, nic doma neudělá, nic po něm nechci tak nevím co má za problém. A už je to jedno. My si odpočineme hezky na vysočině a uvidíme jestli to budou 3 týdny nebo 4 měsíce. 

Že na chvíli odjedu jsem uvažovala už dřív jen jsem si nebyla jistá. Až teď když se mě Janička ptala jestli o tom neuvažuju, tak jsem si řekla že pojedu. 

 

dd

bb

 


 

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.