Novoroční

01. 01. 2012 | † 25. 07. 2012 | kód autora: crt

Moje první Vánoce a Nový rok v Irsku.. První Vánoce s dětma, první Vánoce jako rodina. Ani si nepamatuju, že bych někdy zažila hezčí Vánoce. Matta měli 2. ledna pustit, ale jelikož se všem zdál naprosto OK, tak nám ho dali už včera odpoledne!! Takže jsem oslavila Nový rok se všema třema svýma láskama Panu majiteli nečekaně přijela dcera s manželem z Itálie, takže jsme oslavili New Year společně. Paní uměla skvěle míchat koktejly, takže jsem se trošku  napila.. Ano, jsem nezodpovědná matka, mezí mě to Ale nebylo to nic hroznýho, jen se mi pak nechtělo vstávat v noci ke klukům.

Ale s Maxem jsme skoro celou noc nespali. Náš debatní kroužek jsme rozpustili asi o půl 3 a my jsme si do půl 6 ještě povídali s Maxem. A dopoledne si je vzal tchán, tak to bylo fajn. Ve čtvrtek letíme domů. Už se těším!! Očekávám od tohodle roku něco extra. Vůbec nevím proč! Jen mám prostě pocit, že to bude fakt ŠŤASTNEJ NOVEJ ROK!! Možná je to i tím, že 12 je moje oblíbený číslo Věřím, že všechno to zlý už je za náma a teď už to bude konečně normální život. Předsevzetí jsem si nedala, protože ho nikdy nedodržím. Ale mám pár takových menších snů, které se budu snažit pomalu ale jistě plnit.

A všem vám přeju, abyste měli takový rok, jaký si ho přejete mít, protože jaký si ho uděláme, takový bude. Hodně úspěchů, štěstí, radosti a hlavně zdraví a lásky. Protože je to to, bez čeho by se žít nedalo.

DSC00575

CIMG2395


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.