Možná to bude větší krize

04. 09. 2011 | † 25. 07. 2012 | kód autora: crt

Zahajuji další diskuzi. Nejdřív jsem myslela, že to tady vůbec nebudu psát, protože se o tom píše dost divně. Ale jelikož jsem si v těch hádkách vyslechla opravdu hnusný věci a podle Maxe všechno zveličuju a můžu za to já, tak o sobě začínám pochybovat.

Když to vezmu úplně od začátku.. Den předtím večer, když jsme byli ráno na pláži, přišel za náma jeden starší pán se slovy "Do you speak English?" No a když zjistil že jo, tak si s náma chviličku povídal a nakonec zeptal, jestli nevíme kde je jedna restaurace, jejíž jméno měl napsané na ruce. Moc jsme mu neporadili a tak poděkoval, dal mi pusu na tvář a šel pryč. Max se na to moc netvářil a od té doby byl podrážděný. Hádka ale začala až kvůli francouzské servírce, která nás obsluhovala u večeře. Už od začátku se po ní s jiskrou v očích díval, ale nevěnovala jsem tomu moc pozornost, říkala jsem si že se mi to třeba zdá.

Během večeře sem slečna chodila častěji a častěji. Teď zase koukala ona po něm. Jednom přišla nabídnout jedno víno, pak jiný druh, třetí.... Pak Max řekl, že už pít nebude, tak přinesla jedno mě. Prý má jen 3% alkoholu a že 1-2 dlc by mi určitě neublížili. Tak jsem teda řekla že jo. To jsem si dala 1 dcl. Max pak že musí jít na záchod. Byl tam dlouho a slečna servírka taky nikde. To mě ale ještě nic nenapadlo. Tak jsem si šla na bar ještě pro 1 dlc vína a cestou nazpátek jsem je viděla u dveří do kuchyně. No, snad ani nebudu popisovat co jsem viděla.

Name_1361819

 

Chvíli jsem tam stála, neschopná se pohnout. Nevěřila jsem tomu. Můj bezchybný Max, ten Max se kterým mám vztah skoro 5 let bez nějaký větší hádky? Pak mi to asi konečně došlo, došla jsem k nim - ani si mě nevšimli, bez jedinýho slova jsem na něj vylila víno a šla-běžela jsem pryč. On mě samozřejmě doběhl, řekl že nemám být histerka a že o nic nešlo, že si povídali. No promiň, ale povídat si se servírkou s rukama na jejím zadku a jazykem v krku mi moc jako povídání nepřijde. Tam jsme se pohádali dost. Já jsem pak šla domů a on přišel asi 10 minut po mě. Tam jsme se hádali znovu. Řekl mi, že si to strašně beru, že o nic nešlo, že to zase vidím přehnaně, že já jsem se ráno nechala líbat od cizího chlapa. Na to jsem mu řekla, že je sakra velkej rozdíl, jestli dostanu pusu na tvář nebo jestli tam dělám to co dělal on. A on to zakončil větou, že se mám uklidit, aby se nic nestalo JEHO dětem. Já už jsem mu na to neměla co říct.

Co se dělo následující den víte. Proto mi zrovna psychicky moc nepomohlo, že byl přes noc pryč. S ní? Nevím.... Za normálních okolností bych se sbalila a šla pryč. Ale zaprvé jsme nebyli doma a zadruhé s ním čekám 2 děti.. Nevěru jsem nikdy řešit nemusela. Tak proč teď? Proč teď když jsem těhotná a mám zažívat nejhezčí období svýho života?

V autě jsme se o tom nakonec bavili znovu. Řekl mi, cituji "líbání s dívkou francouzské národnosti je zážitek, navíc svedla ona mě" a pak zase začal s tím, že teď v těhotenství jsem moc přecitlivělá a že bych ho měla pochopit a nehysterčit. No nevím, ale mě fakt nepřijde normální to co jsem viděla. Pak řekl že to nic neznamenalo a že přece miluje mě. Jenže to řekl takovým tónem, že by mu neuvěřil ani největší blbec. Já fakt nevím co teď dělat. Co jsme přijeli (ve 3 ráno), řekl že jede za tátou(ten mi ve 4 volal, že je u nich a spí) a pak do práce, takže jsme se ještě neviděli.

nevěra


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky laska-vztahy

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.