A jak to bylo dál...

24. 06. 2011 | † 25. 07. 2012 | kód autora: crt

V neděli jsem se probudila už ve 4 ráno. Chtěla jsem usnout, ale nějak to nešlo. Tak jsem si zapla notebook, napala jsem kámošce, že jsem dorazila OK a že všechno zatím vidím růžově. Lucka (kámoška která se chystala do USA) mi psala, že už má vybranou rodinu někde na severu Floridy a že do dvou měsíců odlétá. Tak jsem jí napsala, že když bude stíhat, že by si ještě před odjezdem mohla udělat výlet za mnou, na pár dní. A mimochodem, Lucka zůstala u rodinky 17 měsíců, pak se vdala a teď mají s manželem nádherná dvojčátka, tak se za nimi chystáme v říjnu na návštěvu No, pak jsem taky napsala tátovi, byl to mail snad na 2 A4... Koukla jsem co je nového na světě. V 5 jsem teda ještě usnula a vzbudilo mě až o půl 10 dupání po schodech. Převlékla jsem se a šla jsem dolu. Byl tam jen James, někomu volal a choval plačícího Bena. Když mě uviděl, s prosbou o pomoc v očích mi ho podal. Pak jsem šla do kuchyně, Oliver s Mani tam něco kuchtili. Snídani pro mě!!!  Tak milé to od nich bylo Olívia musela odejít k nějaké kamarádce a James měl problémy v práci, tak to nějak řeší. Do teď pracoval u soudu a účastnil se různých řízení, kdy byl potřeba lékařské posudek nebo tak něco. Před měsícem dal výpověď a vzali ho na kliniku v Londýně, kde je podmínkou, že pojede na 2 měsíce na misi do Afghánistánu, takže se vrací až někdy během srpna. No a u toho soudu po něm chtějí, aby zůstal do konce června, on to odmítnul a tak na něj vytáhli nějaký papíry, kde je dvouměsíční výpovědní lhůta. Jinak Olívia je zubařka..No každopádně jsem hlídala děti, Ben pořád plakal. Je v období kdy je nerad sám a pořád se dožaduje něcí pozornosti. Oli s Mani si sedli k televizi a James pak musel odejít. Ben nakonec usnul, tak jsem nařídila vypnout televizi, aby se neprobudil Hráli jsme pexeso které jsem přivezla. Pak kolem půl 12 přišla Olívia, omlouvala se že nebyla doma, ale že kamarádka má první miminko a nevěděla si rady. Pak se zhrozila, že James odešel a ani nedodělal oběd. Nabídla jsem se že ho udělám, ale pak se rozhodlo, že se půjdeme najíst někam ven. Tak jsem šla pomoct děckám s oblíkáním a ona zatím připravila jídlo a věci pro Bena. Já jsem ho pak oblékla a dala do kočárku a mohlo se jet. Nejbližší taková normální restaurace byla asi 8 minut cesty. Měli to tam dobře zařízené i pro děti, takže si hráli než nám přinesli jídlo.

Olívie řekla, že byla teda u té kamarádky, že má teď pár dní miminko a zítra že musí k doktorovi a že se to asi protáhne a že jí slíbila, že si vezme dovolenou a že malou Lauren pohlídá. Tak jsem jí nabídla, že bych ji mohla pohlídat já. Mani bude ve školce, Oliver už bude doma u mámy a 2 mimina snad zvládn...

.... Tak jsem se domluvili že přijde dřív z práce a pak mi pomůže. No po jídle jsme šli domů, James už tam byl, tak mu Olívia nechala děti a jeli jsme nakupovat. Ještě jsme ani nedojeli do obchodu a už volal James, proč Ben pořád brečí. Olívia z něj byla úplně na nervy, ale byla to sranda. Takovéhle "hádky" jsem zažídala týdně.  Většinou James snědl něco co měla Olívia připravené na něco jiného a pak se  ho zeptala, kam  to jako zmizelo. On jí v klidu odpověděl že to snědl a ona se na něj dívala jak na blbce, že mu přece neřekla že to má sníst, že to měla k večeři nebo tak a nakonec to skončilo tak, že mu řekla že má odejít. A on řekl že přece nebude odcházet z domu, že on nikdy neodchází a problémy radši řeší a ona se naštvala, že přece nechce aby odešel z domu, ale aby odešel z kuchyně. Pak se viděli za 10 minut a všemu se smáli.

No, pak jsme se vrátili a James se zrovna chystal odvážet Olivera k mámě. Tak jsem se s ním jen nerada loučila, ale prý přijede výjimečně i příští víkend, aby se v sobotu rozloučil s tátou. Číslo k nám má, tak jsem mu řekla ať zavolá vždycky když bude potřebovat, klidně i v noci. Zbytek dne proběhl nějak normálně, večer jsem vykoupala Bena, i když mi bylo řečeno že nemusím. Večer jsem usnula hned.

 

Další den mě vzbudil budík v 7:45. Děti spali a Olívia se chystala do práce. Ptala se, jestli si pamatuju cestu do školky, kterou mi ukázala včera cestou na nákup i cestou z nákupu. Pamatovala jsem si to, je to prakticky pořád rovně. Když odešla, šla jsem vzbudit Mani, pomohla jsem jí se obléct, dole si vzala k snídani jogurt, mezitím jsem nachystala Bena, pak jsme si s Mani vyčistili zuby. Naskládala jsem je do auta a jeli jsme. Ve školce jsem se představila dostala jsem papíry pro Olívii, abych mohla vyzvedávat Mani. Pak jsme museli s Benem rychle domů, protože měl hlad, potřeboval přebalit a navíc kolem 9 měla přijít ta paní s tím miminkem.

Když se Ben najedl a byl přebalený, chvíli si pobrečel, ale pak ho to unavilo a konečně usnul. Druhé miminko dorazilo až o půl 10. Byla tak maličká a spinkala. Tak jsem ji dala k Benovi do pokoje do postýlky, Bena jsem dala k rodičům, nechala jsem otevřené dveře a šla jsem se dolu najíst. Pak jsem uklidila kuchyň a hračky v obýváku. Olívia mi psala, že Mani ze školky vyzvedne, koupí něco k obědu a pak přijede. Děti se během dne budili na střídačku, tak to bylo vpohodě, ale kolem poledne začali oba brečet. No brečet, přímo řvát!! Bylo to na zbláznění Tak jsem je dala do kočárku a šli jsme se projít. Po půlhodince zase usnuli a bylo to fajn. Odpoledne pak přijela Olívia a já jsem dostala zasloužené volno.  Zašla jsem si na kafe a na pizzu, koukla jsem se po obchodech, kde jsem si koupila kalhoty a 3 trička. Kolem 6 jsem dorazila domů. To už byl doma James, tak mi navrhnul, že se se mnou pojede projet autem, abych si zvykla na druhou stranu. Tak jsem mu řekla, že už jsem ráno řídila. A Olívia se na mě úplně zděšeně otočila, že si ráno vůbec neuvědomila že jsem ještě  nejezdila vlevo. Tak jsem přiznala, že už jsem trénovala doma Ale je rozdíl, jestli sedíte vlevo a jezdíte po levý straně nebo jestli sedíte vpravo. Ale bylo to vpohodě, řízení miluju. Večer jsem vykoupala Mani, přečetla jí pohádku a kolem 10 jsem usnula.

 

Další dny zase příště.

dvoj


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.